Začal druhý ročník stolnotenisových turnajov

st

V sobotu 11.3. 2017 sme začali druhý ročník štvrťročných stolnotenisových turnajov o titul Majster Ľubotíc pre rok 2017. Hráči boli rozdelení do troch kategórií. Do ženskej kategórie sa prihlásilo 8 žien, v juniorskej kategórii prišlo 9 hráčov a v kategórii mužov sme mali 25 účastníkov. Sme radi, že prišlo veľa nových hráčov. V juniorskej a ženskej kategórii sa hralo systémom každý s každým. Muži hrali v troch skupinách. Vzájomné zápasy sa hrali aj v postupujúcej desaťčlennej skupine. Minulého roku boli mužský hráči rozpísaní vopred. Organizačný tím dostal podnet, aby bolo losovanie hráčov, takže počas tohto roka sa bude losovať, veď: „Vox populi vox dei.“ Organizačný tím tiež rozhodol o tesnejšom bodovaní, aby sme dosiahli väčšiu športovú rivalitu na popredných miestach (viď tab.). Veríme, že týmito zmenami sa naše turnaje stanú ešte zábavnejšími. Termín druhého turnaja bude včas zverejnený na web stránke obce Ľubotíc a v  Spravodaji. Keďže sa štvrťročné turnaje hrajú bodovým hodnotením, vždy je tu priestor pre nových hráčov. V mene organizačného tímu a všetkých hráčov ďakujem za spoluprácu a ústretovosť p. starostovi MVDr. Štefanovi Krajčimu, vedeniu ZŠ Ľubotice a vedeniu ST oddielu Ľubotíc, bez ktorých by tieto turnaje nebolo možné realizovať. Zároveň ďakujem všetkým hráčom za bohatú účasť a príjemnú športovú atmosféru. Už teraz sa tešíme na pokračovanie súbojov. Športu zdar .

Za organizačný tím Rasťo Paľo

Dominik Kochan *

1 b

?

* p. Mirka Hudačeková, Dominik Kochan a Tomáš Sopko boli po dohode s organizačným tímom preradení do mužskej kategórie z dôvodu zlepšenia ich herných kvalít.

Bodovanie počas jednotlivých turnajov

umiestnenie