Turnaje o titul Majstra Ľubotíc sú ukončené

V duchu fair play

 

            6 žien, 7 juniorov a 24 členov v mužskej kategórii bojovalo v sobotu 11.11.2017 (posledný tohtoročný turnaj) o titul Majster Ľubotíc v stolnom tenise pre tento rok. Hráči v ženskej a juniorskej kategórii hrali systémom vzájomných zápasov (ako vždy). Muži hrali systémom vzájomných zápasov v štyroch základných skupinách a následne v jednej skupine pre postupujúcich. Na žiadosť hráčov sa členovia jednotlivých skupín žrebujú. Ako to všetko dopadlo??? Po dravých, ale spravodlivých súbojoch máme majstrov v stolnom tenise pre tento rok (vid. tabuľky v prílohe ). Všetkým majstrom srdečne blahoželáme a ostatným prajeme presnejšiu ruku v budúcom ročníku. 

            Som vďačný všetkým hráčom, že aj tento rok turnaj prebehol bez incidentov a v duchu fair play, pričom nechýbala pravá športová dravosť a chuť zvíťaziť. Som rád, že počas turnajov vznikajú nové priateľstvá.

            Ďakujem p. starostovi MVDr. Štefanovi Krajčimu za spoluprácu a financovanie všetkých turnajov, p. riaditeľovi Kostelníkovi za spoluprácu a poskytnutie priestorov telocvične ZŠ Ľubotice, a v neposlednom rade p. Galdunovi, vedúcemu STO Sokol Ľubotice za spoluprácu a poskytnutie stolnotenisových stolov. Každému z menovaných patrí rovnaká vďaka, pretože bez nich by turnaje neboli. Ďakujem firme Felax za sponzorské dary.

            Dúfam, že sa vám (hráčom aj divákom) turnaje páčili a už teraz sa teším na tretí ročník turnajov o titul Majster Ľubotíc v stolnom tenise. Športu zdar!

                                                                                               Za organizačný tím  Rasťo Paľo 

 

 

 

 fotky tu

Priložené súbory: